Pelkių ir priekrančių augalai

Pakrančių augalai „suminkština" vandens telkinio kranto linijas. Jais užmaskuojami nepageidaujami statūs telkinio šlaitai bei paįvairinamos monotoniškos ilgos kranto linijos. Šie augalai, tarsi jungiančioji grandis tarp medžių ir krūmų, reikalinga įdomioms pakrančių kompozicijoms sukurti.

Balinis ajeras (Acorus...
  • Tik internetu
Turime
Pagrindinis

Balinis ajeras (Acorus Calamus)

AUG004
2,99 € / Vienetas
Balinis ajeras (Acorus Calamus) - dekoratyvus, vaistinis, naudingas tvenkinio augalas. Žiedai gelsvai žali, sutelkti į burbuoles. Vienas augalas užaugina 1-2 burbuoles. Žydi apie 10-12 dienų, sėklų nesubrandina. 
Geltonziedis vilkdalgis...
  • Tik internetu
Turime
3,49 € / Vienetas
Geltonžiedis vilkdalgis (Iris Pseudocorus) - mūsų krašte išplitęs augalas. Žydi gegužės mėnesį dideliais geltonais žiedais. Užauga iki 100 cm. 
Trilapis Puplaiškis...
  • Tik internetu
Turime
3,49 € / Vienetas
Trilapis Puplaiškis (Menyanthes Trifoliata) - mūsų krašto augalas. Jis auga ant vandens telkinio krašto,  sodinami norint vizualiai sušvelninti kranto ir vandens liniją.
Žinginys (Calla Palustris)
  • Tik internetu
Turime
Pagrindinis

Žinginys (Calla Palustris)

AUG007
8,49 € / Vienetas
Žinginys (Calla Palustris) - Žiedai ir lapai panašūs į kalijos. Žydi nuo birželio iki rugpjūčio. 
Pelkinė puriena (Caltha...
  • Tik internetu
Turime
3,49 € / Vienetas
Pelkinė puriena (Caltha Palustris) - Žydi balandžio - gegužės mėn.  Sodinami norint vizualiai sušvelninti kranto ir vandens liniją.
Paprastoji uodeguonė...
  • Tik internetu
  • Naujiena
Turime
3,49 € / Vienetas
Paprastoji uodeguonė (Hippuris vulgaris) - Tai viena iš dažniausiai sutinkamų vandens augalų rūšių, nes ji gali prisitaikyti prie įvairių klimato ir aplinkos sąlygų. Ji kartais įtraukiama į natūralistinius vandens telkinių projektus dėl savo ekologinės vertės. Augalas vertinamas ir dėl gebėjimo vandenį prisotinti deguonimi. Labai dažnai sodinamas į...
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau