Kaip mes dirbame?

Jūs kaip ir aš, kiekvieną pavasarį ar rudenį susiduriate su šiais klausimais: kokio dydžio, kada, pas ką ir už kokią sumą įsigyti dominančią žuvį vandens telkinio įžuvinimui? Šis puslapis/projektas buvo sukurtas tam, kad jums padėtu atsakyti į šiuos ir kitus klausimus. 

Mailius.lt puslapis apjungia Lietuvos žuvininkystės ūkius į vieną vietą. Čia rasite legaliai veikiančius žuvininkystės ūkius ir jų parduodamas žuvis įžuvinimui. Kiekviename žuvų skelbime yra nurodytas žuvininkystės ūkio pavadinimas, telefonas ir adresas(nuoroda) Google Maps žemėlapyje. Jūs galite tiesiogiai susisiekti su ūkiu dėl gyvos žuvies įsigijimo ir nuvykti į jo žuvų pardavimo vietą ar tartis, kad ūkis pats jums pristatytu žuvį įžuvinimui. 

Žuvininkystės ūkiai nuleidžia vandens telkinius ir atgaudo žuvis du kartus per metus, t.y. rudenį ir pavasarį. Tuo metu dauguma ūkių turi patį didžiausią žuvų asortimentą ir siūlo geriausias kainas. Pavasario įžuvinimo sezonas prasideda vos tik nutirpus žiemos ledui, dažniausiai tai būna balandžio mėnuo ir tęsiasi iki gegužės mėnesio galo. Žuvų lervučių įsigijimo laikas yra gegužės - birželio mėnesiai. Rudeninis įžuvinimo sezonas vyksta spalio - lapkričio mėnesiais. Galima rasti žuvų įžuvinimui ir kitu metų laiku, bet tikėtina, kad jų kaina bus gerokai didesnė bei transportavimas ar žuvų prigijimas prie naujos vietos bus sudėtingesnis. 

Šioje platformoje, renkantis sau tinkamą žuvį, Jūs galite atsižvelgti į šią informaciją: žuvies svoris, dydis, amžius, rūšis, kaina ir žuvies auginimo tipas. Apsilankę mūsų puslapyje Jums bus lengviau apsispręsti kur, ką, kokia kaina ir kokio dydžio žuvis įsigyti. 

Mailius.lt, kaip puslapis, pats neparduoda žuvų įžuvinimui. Čia rasite žuvininkystės ūkių informaciją, kurie vykdo prekyba gyva žuvimi įžuvinimui. Susisiekite tiesiogiai su jais dėl žuvų įsigijimo. 

Mailius.lt siūlo pašarus žuvyčių šėrimui bei įrangą ar priemones jų auginimui ar gaudymui.


Siekiame gražaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo!


Pagarbiai,
Direktorius
Adomas Banikonis

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau