Žuvų transportavimas

Mes siūlome kelis gyvų žuvų pristatymo būdus:

 1. Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste (sistema pasiūlys 54-turias atsiėmimo vietas visoje Lietuvoje);
  a) Pristatymas tik 6,99€ 

  Miestai į kuriuos pristatome (sistemoje gali būti ir atnaujintas sąrašas):  Šiauliai, Ariogala, Eržvilkas, Gargždai, Joniškis, Mažeikiai, Pakruojis, Plungė, Radviliškis, Rietavas, Tauragė, Telšiai, Seda, Varniai, Venta, Šilalė, Skaudvilė, Kaltinėnai, Kuršėnai, Salantai, Kretinga, Šeduva, Linkuva, Klaipėda, Laukuva, Utena, Ukmergė, Širvintos, Jonava, Panevėžys, Kupiškis, Rokiškis, Kėdainiai, Molėtai, Biržai, Ignalina, Anykščiai, Pasvalys, Zarasai, Raseiniai, Alytus, Trakai, Vilkaviškis, Jurbarkas, Kazlų Rūda, Kaunas, Kaišiadorys, Daugai, Vilnius, Elektrėnai, Marijampolė, Prienai, Šakiai, Lazdijai, Liepalingis, Aukštadvaris. Kreipkitės į mus jei neradote savo miesto ir jei jis bus aktualus ir kitiems mūsų klientams - mes jį įtrauksime į bendrą sąrašą. Užsakant žuvis sistema Jums pasiūlys miestų sąrašą su tiksliais pristatymo adresais.
   
 2. Pristatome gyvas žuvis Jūsų nurodytu adresu;
  a) Pristatymo paslaugos kaina - 29€ 

 3. Pašarų pristatymo paslaugos kaina į namus - 5,99€.
 4. Įrangos ar kitų prekių pristatymas organizuojamas Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienu atveju atskirai. Tam tikroms prekėms siūlomas nemokamas pristatymas.  

Tiek didelės žuvys(1kg ir didesnės), tiek didelis kiekis mažų žuvų, tiek deguonies trūkumui ar transportavimui jautrios žuvys(pvz.: upėtakiai, palijos) dažniausiai turi tik vieną pristatymo variantą - pristatymas kliento nurodytu adresu. 

Pristatant žuvis į miestą, jos supakuojamos su deguonimi. Tokio paruošimo transportavimui išlaidos jau įtrauktos į žuvų kainą. 
Pristatant didesnius kiekius gyvos žuvies naudojama speciali talpa, kurioje nuolat tiekiamas reikalingas deguonies kiekis, kad žuvis jaustųsi komfortabiliai gabenant didelius atstumus. Taip transportuojant žuvys patiria mažiau streso ir nejaučia deguonies trūkumo. Gabenant žuvis specialiu transportu galima pervežti ir mažus, ir didelius kiekius.
Pristatant gyvas žuvis kliento nurodytu adresu - data ir laikas suderinamas atskirai su kiekvienu klientu. Spec. transportas gali maksimaliai arti privažiuoti prie vandens pakrantės ir paleisti žuvis tiesiai į vandenį.

Pristatymo paslauga į Neringą NETEIKIAMA, bet suteikiama galimybė atsiimti žuvį Klaipėdoje.

Mes esame profesionalai ir suprantame, kad įžuvinimas susideda iš kelių proceso etapų. Vienas iš jų yra gyvos žuvies transportavimas. Tai ypač svarbu, nuo to priklausys įsigytos žuvies adaptacija jūsų ežere, tvenkinyje ar prūde/kūdroje, todėl atsakingai atliekame savo paslaugą.


Mailius.lt komanda

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau