Pristatymas

Mes siūlome kelis gyvų žuvų pristatymo būdus:

 1. Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste (sistema pasiūlys 47 atsiėmimo vietas visoje Lietuvoje);

  Alytus, Anykščiai, Aukštadvaris,
  Biržai,
  Elektrėnai, 
  Gargždai,
  Ignalina,
  Jonava, Joniškis, Jurbarkas,
  Kaišiadorys, Kaltinėnai, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Kupiškis, Kuršėnai,
  Laukuva, Lazdijai,
  Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai,
  Pandėlys, Pakruojis, Panevėžys, Plunge, Priekulė,
  Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis,
  Salantai, Seirijai, Skaudvilė,
  Šakiai, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos,
  Tauragė, Telšiai, Trakai,
  Ukmergė, Utena,
  Vilkaviškis, Vilnius, Višakio Ruda,


  Kreipkitės į mus jei neradote savo miesto ir jei jis bus aktualus ir kitiems mūsų klientams - mes jį įtrauksime į bendrą sąrašą. Užsakant žuvis sistema Jums pasiūlys miestų sąrašą su tiksliais pristatymo adresais. Sistemoje gali būti ir atnaujintas miestų sąrašas.

  Pristatymo paslaugos kaina: 6,99€
     
   
 2. Pristatome gyvas žuvis Jūsų nurodytu adresu;
  Pristatymo paslaugos kaina - 28,00€ 

 3. Lervutes pristatome į Jums artimiausią miestą(iš sąrašo). Žuvys naršinamos tik vieną kartą metuose, atsižvelgiant į vandens temperatūrą. Lydekų lervutės pristatomos gegužės 1-15d. Karpio, karpio-karoso hibrido ir auksinio karoso lervutės pristatomos birželio 5-20d. Amūro lervutės pristatomos birželio 15-25d. Šamo bei lyno lervutės pristatomos birželio 20-30d. Žuvų lervutes pristatome skirtingomis datomis, nes jos skirtingu laiku išsirita ir subręsta, t.y. būna pasiruošusios kelionei į naujus vandens telkinius. Turime tik 2-3 dienas lervučių pristatymui, tad klientus informuojame kuo anksčiau apie jų pristatymo datą bei laiką. 

  Pristatymo paslaugos kaina: 6,99€  

 4. NEMOKAMĄ žuvų pristatymą, kliento adresu, sistema pasiūlys, kai užsakomų žuvų krepšelio vertė bus 800eur ir didesnė.

 5. Pašarai pristatomi kliento nurodytu adresu per kurjerius. Pristatymo paslaugos kaina - 5,99€/pakuotė. Retais atvejais, kai kuriems pašarams, sistema gali pasiūlyti nemokamą pristatymą kartu su žuvimis. 

 6. Įrangos ar kitų prekių pristatymas organizuojamas Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienu atveju atskirai. Kai kurioms prekėms siūlomas nemokamas pristatymas.  

 7. Atsiimsiu prekę(-es) pats Mailius.lt biure Žalgirio g. 108-103, LT-09300, Vilnius. Atsiimti vietoje galite pašarus, orapūtes ir jos priedus bei šėryklas. Pasiskambinti prieš atvykstant +37066456724 

Tiek didelės žuvys(1kg ir didesnės), tiek didelis kiekis mažų žuvų, tiek deguonies trūkumui ar transportavimui jautrios žuvys(pvz.: upėtakiai, palijos) dažniausiai turi tik vieną pristatymo variantą - pristatymas kliento nurodytu adresu. 

Pristatant žuvis į miestą, jos supakuojamos su deguonimi. Tokio paruošimo transportavimui išlaidos jau įtrauktos į žuvų kainą. 
Pristatant didesnius kiekius gyvos žuvies naudojama speciali talpa, kurioje nuolat tiekiamas reikalingas deguonies kiekis, kad žuvis jaustųsi komfortabiliai gabenant didelius atstumus. Taip transportuojant žuvys patiria mažiau streso ir nejaučia deguonies trūkumo. Gabenant žuvis specialiu transportu galima pervežti ir mažus, ir didelius kiekius.
Pristatant gyvas žuvis kliento nurodytu adresu - data ir laikas suderinamas atskirai su kiekvienu klientu. Spec. transportas gali maksimaliai arti privažiuoti prie vandens pakrantės ir paleisti žuvis tiesiai į vandens telkinį.

Pristatymo paslauga į Neringą NETEIKIAMA, bet suteikiama galimybė atsiimti žuvį Klaipėdoje.

Mes esame profesionalai ir suprantame, kad įžuvinimas susideda iš kelių proceso etapų. Vienas iš jų yra gyvos žuvies transportavimas. Tai ypač svarbu, nuo to priklausys įsigytos žuvies adaptacija jūsų ežere, tvenkinyje ar prūde/kūdroje, todėl atsakingai atliekame savo paslaugą.


Mailius.lt komanda

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau