Pristatymas

Mailius.lt siūlo kelis gyvų žuvų pristatymo būdus:

1. Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste (sistema pasiūlys 60 atsiėmimo vietų visoje Lietuvoje) - NEMOKAMA;

2. Pristatome gyvas žuvis Jūsų nurodytu adresu - paslaugos kaina - 38,89€

3. Lervutes pristatome į Jums artimiausią miestą (iš sąrašo). Žuvys naršinamos tik vieną kartą metuose, atsižvelgiant į vandens temperatūrą. Lydekų lervutės pristatomos gegužės 1-15d. Karpio, karpio-karoso hibrido ir auksinio karoso lervutės pristatomos birželio 5-20d. Amūro lervutės pristatomos birželio 15-25d. Šamo bei lyno lervutės pristatomos birželio 20-30d. Žuvų lervutes pristatome skirtingomis datomis, nes jos skirtingu laiku išsirita ir subręsta, t.y. būna pasiruošusios kelionei į naujus vandens telkinius. Turime tik 2-3 dienas lervučių pristatymui, tad klientus informuojame kuo anksčiau apie jų pristatymo datą bei laiką.

***Tiek didelės žuvys (1kg ir didesnės), tiek didelis kiekis mažų žuvų, tiek deguonies trūkumui ar transportavimui jautrios žuvys(pvz.: upėtakiai, palijos) dažniausiai turi tik vieną pristatymo variantą - pristatymas kliento nurodytu adresu.

***Kreipkitės į mus jei neradote savo miesto ir jei jis bus aktualus ir kitiems mūsų klientams - mes jį įtrauksime į bendrą sąrašą.

Mailius.lt vykdo pašarų, įrangos pardavimą ir pristatymą.

Pašarų, įrangos ar kitų prekių pristatymas organizuojamas Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Pristatymo paslauga - NEMOKAMA. Kai kurios prekės dėl savo svorio(virš 31kg) ar matmenų nepristatomos į paštomatus. Atsižvelgdama į Jūsų užsakomų prekių krepšelio sudėtį, sistema gali pasiūlyti tik vieną pristatymo variantą - pristatymą Jūsų adresu.  

Nemokamas pristatymas

Pristatymo paslauga į Neringą NETEIKIAMA.

Mailius.lt komanda

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau