Upėtakinis "Aller Performa" 2MM
Upėtakinis "Aller Performa" 2MM
Upėtakinis "Aller Performa" 2MM
Upėtakinis "Aller Performa" 2MM

Upėtakinis "Aller Performa" 2MM

P001
Prekės pristatymas gali trukti 2-3 sav.
79,89 € / 25kg
Su PVM

Pašaras "Aller Performa" naudojamas ieškant geriausio rezultato auginant upėtakius ar palijas atviruose vandens telkiniuose. Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Performa" pašaro rekomenduojamą upėtakių ar palijų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam upėtakių kiekiui.

Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
2 77,89 € 4,00 €
3 76,89 € 9,00 €
4 75,89 € 16,00 €

Papildoma informacija

Žuvies rūšis
Upėtakis/Palija
Granulės dydis, mm
2
Pašaro tipas
Skęstantis
Maitinamos žuvies svoris, gramais
15 - 40
Baltimų kiekis, %
45
Riebalų kiekis, %
20
Bendra energetinė vertė, MJ/kg
21,9 MJ/kg
Mato VNT.
25kg
Pašarų gamintojas:
Aller Aqua

Aprašymas

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg upėtakių.
● Vidutinis upėtakio svoris 15 – 25 gramų.
Pamatavę tvenkinio vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +16. Lentelėje susirandame upėtakio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad auginant 1 kg upėtakių, paros šėrimo norma yra 21 g (pažymėta žaliai). Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10 kg, tai paros šėrimo norma bus 210 gramų. Auginant 10 kg upėtakių 10-čiai parų reikės 2,1 kg pašaro, o vienam mėnesiui tik 6,3 kg pašaro
Reikia įvertinti tai, kad upėtakis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų upėtakių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +20 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.
Pašaro įsisavinimas siekia nuo 0,7 iki 0,9. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Performa“ pašaro upėtakis priauga 0,7 – 0,9 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis bei žuvies svoris.

Gamintojas akcentuoja, kad norint pasiekti geriausio rezultato, o pašaras būtų pilnai įsisavintas, reiktų laikytis paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.


________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Panašios prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau