Upėtakinis "Aller Infa" 0,2 - 0,4...
  Upėtakinis "Aller Infa" 0,2 - 0,4...
  Upėtakinis "Aller Infa" 0,2 - 0,4...

  Upėtakinis "Aller Infa" 0,2 - 0,4 MM(startinis)

  P027
  Prekės pristatymas gali trukti 2-3 sav.
  119,89 € / 20 kg
  Su PVM

  Pašaras "Aller Infa" naudojamas ieškant geriausio rezultato auginant upėtakius ar palijas uždarose sistemose. Jo sudėtis yra labai panaši į trynio maišelį. Puikiai subalansuotas pašaras naudojamas ankstyvoje žuvų stadijoje, kada lervutė išsiritus iš ikriuko suvartoja visą trynio maišelį ir pradeda ieškoti maisto, maitintis. 

  Perkamas kiekisKainaSutaupote
  2117,89 €4,00 €
  3116,89 €9,00 €
  4115,89 €16,00 €

  Papildoma informacija

  Žuvies rūšis
  Upėtakis/Palija
  Granulės dydis, mm
  0,2-0,4
  Pašaro tipas
  Skęstantis
  Maitinamos žuvies svoris, gramais
  Startinis (kai tik pradeda maitintis)
  Baltimų kiekis, %
  64
  Riebalų kiekis, %
  8
  Bendra energetinė vertė, MJ/kg
  19,4 MJ/kg
  Pakuotės svoris, kg
  20
  Mato VNT.
  20 kg
  Pašarų gamintojas:
  Aller Aqua

  Aprašymas

  "Aller Infa EX" pašaro šėrimo normą nusistato pats žuvų augintojas, stebėdamas pašaro suvartojimą. 0,2 -1 g dydžio upėtakius ar palijas rekomenduojama šerti kas 2-3 valandas. Augindami žuvis uždaroje sistemoje ar rezervuare, pradėkite nuo mažesnio kiekio, pvz. vieno „šaukšto“ (25g) pašaro ir po 2-3 valandų patikrinkite ar pašaras suvartotas. Jei pastebėjote, kad pašaras nesuvartotas - tikrinkite jo likučius po valandos. Reikia berti tiek pašaro, kad jį suvartotu per 2-3 valandas. Atviruose vandens telkiniuose tai padaryti sudėtinga, nes dalis pašaro nusėda ant dugno, todėl sudėtinga bus įvertinti pašaro suvartojimo kiekį. Upėtakiams ar palijoms pasiekus didesnį svorį, rinkitės stambesnės frakcijos pašarą, sekite gamintojo rekomenduojamą šėrimo normą, kuri kinta pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +20 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.

  ________

  Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau