Ungurys, 6g
  • −33,4%
Ungurys, 6g
Ungurys, 6g
Ungurys, 6g
Ungurys, 6g

Ungurys, 6g

Z048
Išparduota
49,95 € / 0,5 kg 75,00 € -33,4%
Su PVM

Europinis ungurys – tai vertinga, plėšri žuvis. Gyvena ežeruose, užtvankose ir vis dažniau auginami tvenkiniuose bei kūdrose. Gali užaugti iki 1,2 m ilgio ir 3 kg svorio, dažniausiai sugaunami 0,2-1,5kg svorio. Unguriai neršia sulaukę 7-10m, o kartais ir 13-20 metų. Tvenkinyje jis nesidaugina. 

  • „Į kainą įtrauktos ir išlaidos susijusios su žuvies paruošimu transportavimui(deguonis ir kt.)“


Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
5 48,47 € 7,38 €
10 46,97 € 29,75 €
20 44,98 € 99,49 €

Papildoma informacija

Rūšis
Ungurys
Amžius (metais)
1
Svoris (gramais)
3 - 10
Vidutinis svoris (gramais)
≈ 6
Auginimo tipas
Auginta rezervuare
Žuvų kiekis (vnt/kg)
≈166,6 vnt/kg
Minimalus pristatymo kiekis (kg.)
0,5 kg
Vidutinė vieneto kaina, eur/vnt
≈ 0,6 €/vnt
Mato VNT.
0,5 kg
Pristatymo galimybės:
Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste / Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Aprašymas

Unguriai labai pamėgti vandens telkinių savininkų, dėl jo maistinių savybių ir nereiklių gyvenimo sąlygų. Ungurys klientų vertinamas ir dėl jo mažos burnos, kuri niekad neapžios stambesnės žuvelės ir dėl jo mitybinės bazės. Ungurys minta varlėmis, mažomis žuvelėmis (saulažuvės, karosai, kartuolės), vėžiais, vabzdžių lervomis, bestuburiais. 

Maisto susiranda patys, todėl šerti nebūtina. Jeigu auginate eršketus, tikėtina, kad jiems skirtu pašarų pasimaitins ir ungurys.

Tai dugninė žuvis, mėgsta slėptis dumble, prie akmenų, šakų, kelmų. Maitinasi daugiau vakare ir naktį. Mėgsta aukštesnę vandens temperatūrą, ji įtakoja maitinimosi intensyvumą. Todėl puikiai gyvena ir seklesniuose telkiniuose, kada gylis mažesnis nei 1,5m. Ši žuvis labai atspari deguonies trūkumui. Tai lėtai auganti žuvis, per metus savo svorį padidinanti 2-3 kartus. Pvz.: įžuvinus 100g ungurius, po metų jų svoris gali siekti 200-300g. 

Iki šiol neišsiaiškinta, kas įtakoja jo apsisprendimą pradėti kelionę nerštui. Ungurio migracijai reikalingas upelis, kanalas, kad jo pagalba jis iš ežero, užtvankos, tvenkinio ar prūdo pradėtu ilgą kelionę savo tikslo link. Neršti unguriai plaukia į Sargaso jūrą, Atlanto vandenyne. Kelionė trunka apie 1 metus. Po neršto ungurys miršta, o jo palikuonys su Golfo srove pasiekia Europą. Iš tvenkinio ištekančiame kanale, patariame įrengti jų gaudykles. Tokiu būdu, jų migracijos laikotarpiu(pavasarį ar rudenį), juos sugaudysite ir panaudosite maistui. Jums nereikia nerimauti dėl jų migracijos jei jūsų vandens telkinys kanalų ar upelių pagalba nesusijungia su kitais vandens telkiniais. 

Ungurys gimsta belytis. Lytį pasirenka iki 50g svorio. Patelės užauga iki 3kg, o patinėliai retai kada siekia 300g. Ungurių įžuvinimas, tai lyg loterija. Vieną sykį gali būti daugiau patelių, o kitą kartą - daugiau patinėlių. Pagavus ungurį stipriai mažesnį nei jo kolegos - galime drąsiai jį naudoti maistui, nes labai tikėtina, kad tai bus patinėlis, kuris niekad didelis ir neužaugs.  

Įžuvinimo normą sunku rekomenduoti, nes reikia įsigilinti į kiekvieną vandens telkinį. Svarbiausia, kad būtu pakankamai maisto unguriams, plius reikia įvertinti, kad ir jis gali tapti(kol mažas) ir kitų plėšrių žuvų maistu. Klientai, dažniausiai, jų kiekį arui pasirenka nuo 1 iki 10vnt. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau