EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001
  • −11,43%
EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001
EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001
EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001
EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001

EKO Lydekos lervutė / LT-EKO-001

AR40
Pilna informacija 👆
30,99 € / Dozė (1000 vnt.) 34,99 € -11,43%
Su PVM
Akcija pasibaigs po:

TEIRAUTIS TELEFONU +370 664 56724 

Žuvį įsigyti galite per mailius.lt svetainę, darant užsakymą sistema leis pasirinkti atsiėmimo tašką iš miestų sąrašo - pristatymas NEMOKAMAS!  

  • Rezervuokite lervutes pavasariui per mailius.lt  - Lydekų lervutės išsirita vieną kartą metuose, t.y. gegužės 1 - 15d., priklausomai nuo vandens temperatūros, todėl jos bus pristatomos tik tuo laiku! Turite klausimų - skambinkite +370 664 56724


Papildoma informacija

Skelbimas buvo atnaujintas:
2023.03.03
Rūšis
Lydeka
Amžius (metais)
Lervutė
Auginimo tipas:
Auginta rezervuare
Mato VNT.
Dozė (1000 vnt.)
Žuvininkystės ūkio pavadinimas:
Arvydai UAB (Vilniaus r.)
Tikslus žuvininkystės ūkio adresas:
Arvydų k., Vilniaus raj.
Žuvininkystės ūkio adreso koordinatės:
54.819691, 25.561049
Nuoroda Google Maps žemėlapyje:
https://goo.gl/maps/1312mN4eamDT18mM9
LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos išduoto leidimo Nr.:
LT 23-905
Pavasario sezono žuvų pardavimo laikotarpis:
Lydekų lervutės išsirita vieną kartą metuose, t.y. gegužės 1 - 15d., priklausomai nuo vandens temperatūros.
Pristatymo galimybės:
1. Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste (NEMOKAMAS)
Žuvų paruošimas transportavimui (pakavimas į maišus su deguonimi)
TAIP, pakavimo paslauga teikiama
Žuvies kainų skirtumas
Žuvies kaina ūkyje gali būti pasikeitusi nei nurodyta skelbime.
Darbo laikas:
Darbo dienomis 08:00 - 16:00 ir šeštadieniais 08:00 - 14:00
SKELBIMO INFORMACIJOS NEATITIKIMAI
Šio žuvininkystės ūkio parduodamo mailiaus/žuvų, vėžių, lervučių ar apvaisintų ikrų skelbimai atnaujinami ne rečiau, kaip kiekvieną mėnesį iki einamo mėnesio 3 dienos.
LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos išduoti leidimai:
• Veterinarinis patvirtinimas vandens gyvūnų laikymui • Leidimas prekiauti akvakultūros gyvūnais • Leidimas akvakultūros gyvūnų vežimui
Lietuvos Respublikos išnuomotų vandens telkinių įžuvinimui, klientui pateikiami šie dokumentai:
1. Įsakymas dėl veterinarinio patvirtinimo. 2. Deklaracija dėl žuvų ligų. 3. Žuvivaisos medžiagos įsigijimą patvirtinantis dokumentas. 4. Važtaraštis.

Aprašymas

Kas yra žuvų lervutė? Lervutė, tai iš ikro išsiritusi maža žuvytė, kurios dydis gali siekti nuo 3mm iki 10mm, pagal žuvies rūšį. Lydekos lervutė išsirita vieną kartą metuose, t.y. gegužės 1 - 15d., priklausomai nuo vandens temperatūros.

Lydeka – plėšri, lydekinių šeimos žuvis, plačiai paplitusi Šiaurės pusrutulio gėluosiuose ir apysūriuose vandenyse. Puikiai jaučiasi ir veisiasi visoje Lietuvoje. Gali gyventi beveik visų tipų vandens telkiniuose, tačiau mėgsta stovintį, mažiau tenkantį vandenį. Lietuvoje dažnai jų lervutėmis įžuvinami ežerai, o įleistos į nuosavus vandens telkinius padeda reguliuoti menkaverčių žuvų populiacijas. Užauga iki 1,5 m ilgio ir sveria 30 kg. Nors ir gali pasiekti rekordišką dydį, dažniausiai būna apie 40–60 cm ir 0,5–2,5 kg svorio.

Pirmą kartą neršia būdamos 3-4 metų amžiaus, šiek tiek seklesnėse vietose kur yra augalijos (kovo-balandžio mėnesiais), todėl galėsite džiaugtis natūraliu populiacijos prieaugliu.

Lydekų mailius iki 3-5 cm ilgio minta vėžiagyviais, vabzdžių lervomis, o paaugę tampa plėšrūs ir minta žuvimi, varlėmis, buožgalviais. Grobį susimedžioja tykodamos iš pasalų, jaunesnės linkusios persekioti. Gyvena pavieniui ir mėgsta seklesnius vandenis, gali sumedžioti net savo dydžio žuvis. Lydekos vasara maitinasi pasyviau (birželio – liepos mėnesiais), o rudenį tampa aktyvesnės (rugpjūčio - spalio mėnesiais), labai intensyviai maitinasi rugsėjo mėnesį. Didžiulės lydekos paįvairina maisto racioną ir vandens paukščių jaunikliais.

Tai gana spartaus augimo žuvis, maistui suvartojusi 10 kg žuvies, varlių ar kitų gyvių – priauga apie 1 kg gryno svorio. Įprastai pirmais gyvenimo metais pasiekia 50-200 gramų svorį(retais atvejais iki 500g), antraisiais 500-1000g. Labai didelę įtaką turį aplinkos sąlygos, maisto gausa. Pastebima, kad tvenkiniuose augimas spartesnis.

Tvenkinį dažniausiai įžuviname keletos rūšių žuvimis, todėl planuojant įsigyti lydekų, reiktų atkreipti dėmesį į:

1. Jeigu pas jus yra suleistos mažesnės žuvys ir jas norite apsaugoti, kad jos netaptu pietumis, rinkitės mažesnes lydekas.
2. Norite įžuvinti jau didesnėmis lydekomis (2-3m.) su kita rūšimi, pvz. karpiais, amūrais, lynais, plačiakakčiais, tai tokiu atveju, jie turėtų būti 3-4 m. amžiaus.
3. Nepamirškite pasirūpinti, kad lydekos turėtų užtektinai kitų smulkių žuvų maistui.

Lydekos - labai patraukli sportinę žūklę mėgstantiems žvejams, o ir trofėjai gali būti labai įspūdingi. Lydeka, turi mažai riebalų, tinka dietiniam maistui.

Įžuvinti lydekomis patariame ežerus, užtvankas ar kitus didelius vandens telkinius, kuriuose jų yra natūraliai. Savo nedidelius vandens tvenkinius ar kūdras patariame įžuvinti kitomis plėšriomis žuvimis arba viena lydeka, kuri negalės išneršti ir taip bus galima sukontroliuoti jų kiekį.

Panašios prekės

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau