Lydekos lervutė
Lydekos lervutė
Lydekos lervutė
Lydekos lervutė
Lydekos lervutė

Lydekos lervutė

Z022
Išparduota
19,99 € / Dozė(1000vnt)
Su PVM


Lydeka – plėšri, lydekinių šeimos žuvis, plačiai paplitusi Šiaurės pusrutulio gėluosiuose ir apysūriuose vandenyse. Puikiai jaučiasi ir veisiasi visoje Lietuvoje. Gali gyventi beveik visų tipų vandens telkiniuose, tačiau mėgsta stovintį, mažiau tenkantį vandenį. Lietuvoje dažnai jų lervutėmis įžuvinami ežerai, o įleistos į nuosavus vandens telkinius padeda reguliuoti menkaverčių žuvų populiacijas. Užauga iki 1,5 m ilgio ir sveria 30 kg. Nors ir gali pasiekti rekordišką dydį, dažniausiai būna apie 40–60 cm ir 0,5–2,5 kg svorio. 

  • „Į kainą įtrauktos ir išlaidos susijusios su žuvies paruošimu transportavimui(deguonis ir kt.)“


Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
5 18,99 € 5,00 €
10 17,99 € 19,99 €
30 15,99 € 119,94 €
50 14,99 € 249,87 €
100 13,99 € 599,68 €

Papildoma informacija

Rūšis
Lydeka
Amžius (metais)
Lervutė
Auginimo tipas
Auginta rezervuare
Vidutinė vieneto kaina, eur/vnt
≈ 0,02 €/vnt
Mato VNT.
Dozė(1000vnt)
Žuvų kiekis dozėje
≈ 1000 vnt.
Papildoma informacija
Lydekos lervutė gimsta vieną kartą metuose, t.y. balandžio 15 - gegužės 15d. Priklausomai nuo oro sąlygų. Jų pristatymas Jums bus organizuojamas šiuo laikotarpiu.
Pristatymo galimybės:
Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste / Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Aprašymas


Pirmą kartą neršia būdamos 3-4 metų amžiaus, šiek tiek seklesnėse vietose kur yra augalijos (kovo-balandžio mėnesiais), todėl galėsite džiaugtis natūraliu populiacijos prieaugliu.

Lydekų mailius iki 3-5 cm ilgio minta vėžiagyviais, vabzdžių lervomis, o paaugę tampa plėšrūs ir minta žuvimi, varlėmis, buožgalviais. Grobį susimedžioja tykodamos iš pasalų, jaunesnės linkusios persekioti. Gyvena pavieniui ir mėgsta seklesnius vandenis, gali sumedžioti net savo dydžio žuvis. Lydekos vasara maitinasi pasyviau (birželio – liepos mėnesiais), o rudenį tampa aktyvesnės (rugpjūčio - spalio mėnesiais), labai intensyviai maitinasi rugsėjo mėnesį. Didžiulės lydekos paįvairina maisto racioną ir vandens paukščių jaunikliais.

Tai gana spartaus augimo žuvis, maistui suvartojusi 10 kg žuvies, varlių ar kitų gyvių – priauga apie 1 kg gryno svorio. Įprastai pirmais gyvenimo metais pasiekia 50-200 gramų svorį(retais atvejais iki 500g), antraisiais 500-1000g. Labai didelę įtaką turį aplinkos sąlygos, maisto gausa. Pastebima, kad tvenkiniuose augimas spartesnis.

Tvenkinį dažniausiai įžuviname keletos rūšių žuvimis, todėl planuojant įsigyti lydekų, reiktų atkreipti dėmesį į:

1. Jeigu pas jus yra suleistos mažesnės žuvys ir jas norite apsaugoti, kad jos netaptu pietumis, rinkitės mažesnes lydekas.
2. Norite įžuvinti jau didesnėmis lydekomis (2-3m.) su kita rūšimi, pvz. karpiais, amūrais, lynais, plačiakakčiais, tai tokiu atveju, jie turėtų būti 3-4 m. amžiaus.
3. Nepamirškite pasirūpinti, kad lydekos turėtų užtektinai kitų smulkių žuvų maistui.

Lydekos - labai patraukli sportinę žūklę mėgstantiems žvejams, o ir trofėjai gali būti labai įspūdingi. Lydeka, turi mažai riebalų, tinka dietiniam maistui.

Įžuvinti lydekomis patariame ežerus, užtvankas ar kitus didelius vandens telkinius, kuriuose jų yra natūraliai. Savo nedidelius vandens tvenkinius ar kūdras patariame įžuvinti kitomis plėšriomis žuvimis arba viena lydeka, kuri negalės išneršti ir taip bus galima sukontroliuoti jų kiekį.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau