Upėtakis(35g)
Upėtakis(35g)
Upėtakis(35g)
Upėtakis(35g)

Upėtakis(35g)

Z007
Išparduota
17,99 € / Kg
Su PVM

Vaivorykštinis upėtakis priklauso lašišinių žuvų šeimai. Tai introdukuotos žuvys, auginamos tvenkiniuose, dažniausiai iki 4-5kg svorio. Vaivorykštinio upėtakio šonus puošia oranžinė juosta, o nugarą - daug juodų taškelių.
Mityba: minta bestuburiais, vėžiagyviais, varlėmis, nedidelėmis žuvimis, palei vandens paviršių skraidančiais vabzdžiais, mašalais ar į vandenį įkritusiais žiogais. Dažniausiai tvenkiniuose auginami šeriant specialu upėtakams skirtu pašaru. Labai praktiška auginti upėtakius kartu su eršketais, nes eršketai surinks upėtakiams skirtas granules nuo dugno. O eršketinio ar upėtakinio pašaro sudėtis labai panaši.

  • „Į kainą įtrauktos ir išlaidos susijusios su žuvies paruošimu transportavimui(deguonis ir kt.)“

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 10 kg


Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
15 16,99 € 14,98 €
30 16,32 € 50,08 €
50 15,59 € 120,09 €

Papildoma informacija

Rūšis
Upėtakis
Amžius (metais)
1
Svoris (gramais)
20 - 50
Vidutinis svoris (gramais)
35
Auginimo tipas
Auginta tvenkiniuose
Žuvų kiekis (vnt/kg)
≈28 vnt/kg
Minimalus pristatymo kiekis (kg.)
10
Vidutinė vieneto kaina, eur/vnt
≈ 0,64 €/vnt
Mato VNT.
Kg
Pristatymo galimybės:
Pristatymas galimas tik Jūsų nurodytu adresu

Aprašymas


Vislumas: vaivorykštiniai upėtakiai tvenkinyje natūraliai nesiveisia.

Upėtakių auginimas turi savo išskirtinio žavesio. Tiek šeimos nariams, tiek atvykusiems svečiams daug malonumo suteikiantis procesas yra jų maitinimas upėtakiniu pašaru. Smagu stebėti, kaip ranka numestą saują granulių "sutaršo" besitaškydamos žuvys. Šeriant granuliuotu pašaru galima lengvai stebėti jų augimo tempą, nes žuvis pasirodo visu grožiu vandens paviršiuje. Kitos žavesio akimirkos užplūsta žūklės metu, kai kitam valo gale jauti besipriešinančio upėtakio jėgą ir energiją. O ką jau kalbėti apie jo skrydžius bei "žvakes" vandens paviršiuje.... Vienas didžiausių malonumų, kurį gali suteikti prūdas žiemą, tai upėtakio žvejyba žiemine meškere ant ledo. Dažnu atveju, tai būna visos šeimos žūklė su garantuotu rezultatu ir skania, savos žuvies, vakariene.

Panašios prekės

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau