Pašaras upėtakiams "Aller Silver" 3MM | 25KG

291
ID: P3256
-5%
Nuotrauka yra reprezentacinio pobūdžio.

Pašaras "Aller Silver" naudojamas ieškant geresnio rezultato auginant upėtakius ar palijas atviruose vandens telkiniuose.

● granulės dydis: 3mm;
● skirtas 40-100g. sveriančiai žuviai;
● skęstantis;
● 45% baltymų;
● 20% riebalų;
● bendra energetinė vertė 22,3 MJ/kg;
● pašarai supakuoti po 25kg/maišas;
● kaina nurodyta už vieną maišą(25kg).

Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Silver" pašaro rekomenduojamą upėtakių ar palijų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam upėtakių kiekiui.

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg upėtakių.
● Vidutinis upėtakio svoris 100 – 200 gramų.
Pamatavę prūdo vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +16. Lentelėje susirandame upėtakio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad koeficiantas yra 1,55(pažymėta žaliai). Šis koeficientas rodo, kad auginant 100kg upėtakių šėrimo paros norma yra 1,55% nuo bendros auginamos žuvies masės arba 1,55kg pašaro. Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 0,155kg, t.y. 155 gramai. Auginant 10kg upėtakių 10-čiai parų reikės 1,55kg pašaro. Reikia įvertinti tai, kad upėtakis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų upėtakių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +20 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys. Pašaro įsisavinimas siekia nuo 0,8 iki 1,3. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Silver“ pašaro upėtakis priauga 0,8 – 1,3 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas).
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonimiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato,t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.
________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Kiekis sandėlyje: 10
45.00 € 42.96 € / vnt
vnt