Pašaras upėtakiams "Aller Performa" 2MM | 25KG

125
ID: P3804
Nuotrauka yra reprezentacinio pobūdžio.

Pašaras "Aller Performa" naudojamas ieškant geresnio rezultato auginant upėtakius ar palijas atviruose vandens telkiniuose.

● granulės dydis: 2mm;
● skirtas 15-40g. sveriančiai žuviai;
● skęstantis;
● 45% baltymų;
● 20% riebalų;
● bendra energetinė vertė 21,9 MJ/kg;
● pašarai supakuoti po 25kg/maišas;
● kaina nurodyta už vieną maišą(25kg).

Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Performa" pašaro rekomenduojamą upėtakių ar palijų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam upėtakių kiekiui.

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg upėtakių.
● Vidutinis upėtakio svoris 15 – 25 gramų.
Pamatavę prūdo vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +16. Lentelėje susirandame upėtakio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad koeficiantas yra 2,1 (pažymėta žaliai). Šis koeficientas rodo, kad auginant 100kg upėtakių šėrimo paros norma yra 2,1% nuo bendros auginamos žuvies masės arba 2,1kg pašaro. Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 0,210kg, t.y. 210 gramų. Auginant 10kg upėtakių 10-čiai parų reikės 2,1kg pašaro.
Reikia įvertinti tai, kad upėtakis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų upėtakių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +20 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.
Pašaro įsisavinimas siekia nuo 0,7 iki 0,9. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Performa“ pašaro upėtakis priauga 0,7 – 0,9 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis bei žuvies svoris.
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonimiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato,t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.
________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Kiekis sandėlyje: 1
52.94 € / vnt
vnt