Pašaras eršketams "Aller Bronze" 2MM | 25KG

309
ID: P3278
Nuotrauka yra reprezentacinio pobūdžio.

Pašaras "Aller Bronze" naudojamas ieškant geresnio rezultato auginant eršketus atviruose vandens telkiniuose.

● granulės dydis: 2mm;
● skirtas 10-50g. sveriančiai žuviai;
● skęstantis;
● 45% baltymų;
● 15% riebalų;
● bendra energetinė vertė 21,2 MJ/kg;
● pašarai supakuoti po 25kg/maišas;
● kaina nurodyta už vieną maišą(25kg).

Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Bronze" pašaro rekomenduojamą eršketų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam eršketų kiekiui.

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg eršketų.
● Vidutinis eršketo svoris 300 gramų.
Pamatavę prūdo vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +20. Lentelėje susirandame eršketo svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad koeficiantas yra 1,32(pažymėta žaliai). Šis koeficientas rodo, kad auginant 100kg eršketų šėrimo paros norma yra 1,32% nuo bendros auginamos žuvies masės arba 1,32kg pašaro. Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 0,132kg, t.y. 132 gramai. Auginant 10kg eršketų 10-čiai parų reikės 1,32kg pašaro.
Reikia įvertinti tai, kad eršketas auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų eršketų bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +26 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.
Granulės, kurios dydis 2mm pašaro įsisavinimas siekia nuo 0,8 iki 1, o 3-8mm nuo 1 iki 1,5 . Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Bronze“ pašaro eršketas priauga 0,8 – 1,5 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas).
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonimiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato,t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.
________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Kiekis sandėlyje: 9
42.65 € / vnt
vnt