Karpinis "Aller Top"
  Karpinis "Aller Top"
  Karpinis "Aller Top"
  Karpinis "Aller Top"

  Karpinis "Aller Top"

  P051
  Paskutinė prekė
  45,49 € / 25kg
  Su PVM . NEMOKAMAS pristatymas. Pristatymo laikas 1-5 dienos.

  Pašaras "Aller Top" naudojamas auginant karpius atviruose vandens telkiniuose. Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Top" pašaro rekomenduojamą karpių šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(g) pašaro reiktu atitinkamam karpių kiekiui. 

  PASIRINKITE GRANULĖS DYDĮ!

  Granulės dydis (mm) / šeriamos žuvies svoris (g)
  • 3 MM / 50 - 100 g
  • 4,5 MM / 100 - 300 g
  • 6 MM / 300 - 3000 g

  Perkamas kiekisKainaSutaupote
  1043,49 €20,00 €

  Papildoma informacija

  Žuvies rūšis
  karpis, lynas, karosas, amūras, karpio-karoso hibridas, karšis, meknė
  Pašaro tipas
  Skęstantis
  Baltimų kiekis, %
  25
  Riebalų kiekis, %
  7
  Bendra energetinė vertė, MJ/kg
  17,8 MJ/kg
  Pakuotės svoris, kg
  25
  Mato VNT.
  25kg
  Pašarų gamintojas:
  Aller Aqua
  Pristatymo laikas:
  1-5 dienos

  Aprašymas

  PVZ:
  ● 10 arų prūdas.
  ● Įžuviname 10kg karpių.
  ● Vidutinis karpio svoris 200 gramų.
  Pamatavę prūdo vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +20. Lentelėje susirandame karpio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad auginant 1 kg karpių, paros šėrimo norma yra 40 g (pažymėta žaliai). Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10 kg, tai paros šėrimo norma bus 400 gramų. Auginant 10 kg karpių 10-čiai parų reikės 4 kg pašaro, o vienam mėnesiui tik 12,4 kg.
  Reikia įvertinti tai, kad karpis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų karpių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.
  Pašaro įsisavinimas siekia nuo 1,4 iki 1,8. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Top“ pašaro karpis priauga 1,4 – 1,8 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas).

  Gamintojas akcentuoja, kad norint pasiekti geriausio rezultato, o pašaras būtų pilnai įsisavintas, reiktų laikytis paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.

  ________
  Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

  Panašios prekės

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
  Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

  Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau