Karpinis "Aller Classic" 4.5MM
Karpinis "Aller Classic" 4.5MM
Karpinis "Aller Classic" 4.5MM
Karpinis "Aller Classic" 4.5MM
Karpinis "Aller Classic" 4.5MM

Karpinis "Aller Classic" 4.5MM

P014
Turime
32,97 € / 25kg
Su PVM . Pristatymo laiką sužinosite apsipirkimo proceso žingsniuose

Pašaras "Aller Classic" naudojamas ieškant geresnio rezultato auginant karpius atviruose vandens telkiniuose. Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Classic" pašaro rekomenduojamą karpių šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam karpių kiekiui.

Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
3 31,32 € 4,95 €

Papildoma informacija

Rūšis
karpis, lynas, karosas, amūras, karpio-karoso hibridas, karšis, meknė
Granulės dydis, mm
4,5
Pašaro tipas
Skęstantis
Maitinamos žuvies svoris, gramais
100 - 300
Baltimų kiekis, %
30
Riebalų kiekis, %
7
Bendra energetinė vertė, MJ/kg
18,2 MJ/kg
Pakuotės svoris, kg
25
Mato VNT.
25kg

Aprašymas

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg karpių.
● Vidutinis karpio svoris 200 gramų.
Pamatavę prūdo vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +20. Lentelėje susirandame karpio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad koeficiantas yra 3,77(pažymėta žaliai). Šis koeficientas rodo, kad auginant 100kg karpių šėrimo paros norma yra 3,77% nuo bendros auginamos žuvies masės arba 3,77kg pašaro. Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 0,377kg, t.y. 377 gramai. Auginant 10kg karpių 10-čiai parų reikės 3,77kg pašaro.
Reikia įvertinti tai, kad karpis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų karpių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys.
Pašaro įsisavinimas siekia nuo 1,2 iki 1,6. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Classic“ pašaro karpis priauga 1,2 – 1,6 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas).
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonimiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato,t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.

________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau