Eršketinis "Aller Bronze" 3MM
Eršketinis "Aller Bronze" 3MM
Eršketinis "Aller Bronze" 3MM
Eršketinis "Aller Bronze" 3MM
Eršketinis "Aller Bronze" 3MM
Eršketinis "Aller Bronze" 3MM

Eršketinis "Aller Bronze" 3MM

P009
Turime
43,95 € / 25kg
Su PVM . Pristatymo laiką sužinosite apsipirkimo proceso žingsniuose

Pašaras "Aller Bronze" naudojamas ieškant geriausio rezultato auginant eršketus atviruose vandens telkiniuose. Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Bronze" pašaro rekomenduojamą eršketų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam eršketų kiekiui.

Papildoma informacija

Rūšis
Eršketas, Šamas
Granulės dydis, mm
3
Pašaro tipas
Skęstantis
Maitinamos žuvies svoris, gramais
50 - 200
Baltimų kiekis, %
45
Riebalų kiekis, %
15
Bendra energetinė vertė, MJ/kg
21,2 MJ/kg
Pakuotės svoris, kg
25
Mato VNT.
25kg

Aprašymas

PVZ:
● 10 arų prūdas.
● Įžuviname 10kg eršketų.
● Vidutinis eršketo svoris 300 gramų.
Pamatavę tvenkinio vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +20. Lentelėje susirandame eršketo svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad auginant 1 kg eršketų, paros šėrimo norma yra 13 g (pažymėta žaliai). Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 130 gramų. Auginant 10kg eršketų 10-čiai parų reikės 1,3 kg pašaro, o vienam mėnesiui tik 3,9 kg.
Reikia įvertinti tai, kad eršketas auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų eršketų bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +26 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys. Eršketus patartina šerti po karpinių šeimos žuvų šėrimo, jei jos gyvena kartu su eršketais.
Granulės, kurios dydis 3-8mm pašaro įsisavinimas siekia nuo 1 iki 1,5. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Bronze“ pašaro eršketas priauga 1 – 1,5 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas).
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonomiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato, t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai.
________
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Panašios prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau