Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM
Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM
Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM
Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM
Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM
Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM

Upėtakinis "Aller Silver float" 4,5MM

P006
Turime
37,95 € / 20kg
Su PVM . Pristatymo laiką sužinosite apsipirkimo proceso žingsniuose

Pašaras "Aller Silver" naudojamas ieškant geriausio rezultato auginant upėtakius ar palijas atviruose vandens telkiniuose. Žemiau, nuotraukoje, rasite "Aller Silver" pašaro rekomenduojamą upėtakių ar palijų šėrimo normos lentelę. Pašaro norma skaičiuojama vienai parai, t.y. kokio kiekio(svorio) pašaro reiktu atitinkamam upėtakių kiekiui.

Perkamas kiekis Kaina Sutaupote
4 35,40 € 10,20 €

Papildoma informacija

Žuvies rūšis
Upėtakis/Palija
Granulės dydis, mm
4,5
Pašaro tipas
Plaukiantis
Maitinamos žuvies svoris, gramais
100 - 400
Baltimų kiekis, %
43
Riebalų kiekis, %
22
Bendra energetinė vertė, MJ/kg
22,6 MJ/kg
Pakuotės svoris, kg
20
Mato VNT.
20kg

Aprašymas

PVZ: 
● 10 arų prūdas. 
● Įžuviname 10kg upėtakių. 
● Vidutinis upėtakio svoris 100 – 200 gramų. 
Pamatavę tvenkinio vandens temperatūrą, matome, kad ji yra +16. Lentelėje susirandame upėtakio svorį ir vandens temperatūrą (pažymėta mėlynai). Ties susikirtimu, matome, kad auginant 1 kg upėtakių, paros šėrimo normą yra 16 g (pažymėta žaliai). Mūsų pavyzdžiu, auginame tik 10kg, tai paros šėrimo norma bus 160 gramų. Auginant 10kg upėtakių 10-čiai parų reikės 1,6 kg pašaro, o visam mėnesiui tik 4,8 kg. 
Reikia įvertinti tai, kad upėtakis auga ir pašaro normą parai reikia didinti atsižvelgiant į auginamų upėtakių bendrą svorio masę. Taip pat, pašaro norma kinta ir pagal vandens temperatūrą. Rekomenduojama nešerti esant +20 ir didesnei vandens temperatūrai. Atsižvelkite ir į tai, kad dalį pašarų gali suvalgyti ir kitos kartu auginamos žuvys. 
Pašaro įsisavinimas siekia nuo 0,8 iki 1,3. Tai reiškia, kad sušėrus 1 kg „Aller Silver“ pašaro upėtakis priauga 0,8 – 1,3 kg. Pašaro įsisavinimą įtakoja vandens temperatūra, jo sudėtis, žuvies svoris bei kiti faktoriai(pvz. stresas). 
Gamintojas akcentuoja, kad šeriant žuvį didesne paros norma, nei rekomenduojama, jūs nepasieksite ekonimiško rezultato. Kodėl? Todėl, kad pašaro įsisavinimas nuo jo didesnio kiekio neduos norimo rezultato,t.y. žuvis dalies pašaro pilnai neįsisavins. Tokiu atveju, dalį pinigų, skirtų pašarui, išleisime veltui. Gamintojas yra atlikęs mokslinius tyrimus, jų dėka paskaičiuotos paros pašaro normos kiekvienai žuvies rūšiai. 
________ 
Aller Aqua įmonė įkurta Danijoje. Turinti 7 gamyklas, esančias Europoje, Afrikoje ir Kinijoje. Ši įmonė gamina pašarus žuvims daugiau nei 50 metų. Eksportuoja juos daugiau nei į 50 šalių. Įmonė gamina pašarus ne tik upėtakiui, bet ir karpiui, starkiui, šamui, palijai, lašišai, eršketui. Daugiau nei 25 žuvų rūšims. Pašarų gamintojas turi ilgametę patirtį, kuri jam padėjo ištobulinti receptą pašarų sudėčiai ir kiekvienai žuvų rūšiai.

Panašios prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau