Lydeka, 300-500g
  • −10%
Lydeka, 300-500g
Lydeka, 300-500g
Lydeka, 300-500g

Lydeka, 300-500g

Z021
Turime
6,29 € / Vienetas 6,99 € -10%
Su PVM . Žuvų pristatymas į miestus - NEMOKAMAS. Pristatymo laiką sužinosite apsipirkimo proceso žingsniuose

Lydeka – plėšri, lydekinių šeimos žuvis, plačiai paplitusi Šiaurės pusrutulio vandenyse. Puikiai jaučiasi ir veisiasi visoje Lietuvoje. Gali gyventi beveik visų tipų vandens telkiniuose, tačiau mėgsta stovintį, mažiau tenkantį vandenį. Lietuvoje dažnai jų lervutėmis įžuvinami ežerai, o įleistos į nuosavus vandens telkinius padeda reguliuoti menkaverčių žuvų populiacijas. Užauga iki 1,5 m ilgio ir sveria 30 kg. Nors ir gali pasiekti rekordišką dydį, dažniausiai būna apie 40–60 cm ir 0,5–2,5 kg svorio. Pirmą kartą neršia būdamos 3-4 metų amžiaus, šiek tiek seklesnėse vietose kur yra augalijos (kovo-balandžio mėnesiais), todėl galėsite džiaugtis natūraliu populiacijos prieaugliu.

  • „Į kainą įtrauktos ir išlaidos susijusios su žuvies paruošimu transportavimui(deguonis ir kt.)“

Papildoma informacija

Rūšis
Lydeka
Amžius (metais)
2
Svoris (gramais)
300 - 500
Auginimo tipas:
Auginta tvenkiniuose
Žuvų kiekis (vnt/kg)
≈ nuo 2 iki 3,3 vnt/kg
Mato VNT.
Vienetas
LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos išduoti leidimai:
• Veterinarinis patvirtinimas vandens gyvūnų laikymui • Leidimas prekiauti akvakultūros gyvūnais • Leidimas akvakultūros gyvūnų vežimui
Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute žuvys buvo ištirtos dėl:
virusinių, bakterinių ligų bei ektoparazitų.
Lietuvos Respublikos išnuomotų vandens telkinių įžuvinimui, klientui pateikiami šie dokumentai:
1. Įsakymas dėl veterinarinio patvirtinimo. 2. Deklaracija dėl žuvų ligų. 3. Žuvivaisos medžiagos įsigijimą patvirtinantis dokumentas. 4. Važtaraštis. Iš anksto susitarus ir 5. Žuvų įveisimo aktas.
Pristatymo galimybės:
1. Atsiėmimas Jums patogiausiame mieste arba 2. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Pristatymo laikas:
Pristatymas nuo spalio 15 d. iki lapkričio 15 d. Priklausomai nuo lietaus kiekio bei kada bus nuleisti 900ha ploto tvenkiniai ir atgaudyta 500+ tonų žuvies.
Pristatymo paslauga, į Jums patogiausią miestą:
NEMOKAMA
Pristatymo paslaugos kaina Jūsų nurodytu adresu:
- 24,60€
NEMOKAMAS žuvų pristatymas, kliento adresu, taikomas kai:
Užsakomų žuvų krepšelio vertė yra 800eur ir didesnė.

Aprašymas

Lydekų mailius iki 3-5 cm ilgio minta vėžiagyviais, vabzdžių lervomis, o paaugę tampa plėšrūs ir minta žuvimi, varlėmis, buožgalviais. Grobį susimedžioja tykodamos iš pasalų, jaunesnės linkusios persekioti. Gyvena pavieniui ir mėgsta seklesnius vandenis, gali sumedžioti net savo dydžio žuvis. Lydekos vasara maitinasi pasyviau (birželio – liepos mėnesiais), o rudenį tampa aktyvesnės (rugpjūčio - spalio mėnesiais), labai intensyviai maitinasi rugsėjo mėnesį. Didžiulės lydekos paįvairina maisto racioną ir vandens paukščių jaunikliais.

Tai gana spartaus augimo žuvis, maistui suvartojusi 10 kg žuvies, varlių ar kitų gyvių – priauga apie 1 kg gryno svorio. Įprastai pirmais gyvenimo metais pasiekia 50-200 gramų svorį(retais atvejais iki 500g), antraisiais 500-1000g. Labai didelę įtaką turį aplinkos sąlygos, maisto gausa. Pastebima, kad tvenkiniuose augimas spartesnis.

Tvenkinį dažniausiai įžuviname keletos rūšių žuvimis, todėl planuojant įsigyti lydekų, reiktų atkreipti dėmesį į:

1. Jeigu pas jus yra suleistos mažesnės žuvys ir jas norite apsaugoti, kad jos netaptu pietumis, rinkitės mažesnes lydekas.
2. Norite įžuvinti jau didesnėmis lydekomis (2-3m.) su kita rūšimi, pvz. karpiais, amūrais, lynais, plačiakakčiais, tai tokiu atveju, jie turėtų būti 3-4 m. amžiaus.
3. Nepamirškite pasirūpinti, kad lydekos turėtų užtektinai kitų smulkių žuvų maistui.

Lydekos - labai patraukli sportinę žūklę mėgstantiems žvejams, o ir trofėjai gali būti labai įspūdingi. Lydeka, turi mažai riebalų, tinka dietiniam maistui.

Įžuvinti lydekomis patariame ežerus, užtvankas ar kitus didelius vandens telkinius, kuriuose jų yra natūraliai. Savo nedidelius vandens tvenkinius ar kūdras patariame įžuvinti kitomis plėšriomis žuvimis arba viena lydeka, kuri negalės išneršti ir taip bus galima sukontroliuoti jų kiekį.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau