1. Bendrosios sąlygos

Mūsų misija yra padėti žmonėms apgyvendinti vandens telkinius įvairiausiomis žuvimis(vėžiagyviais) siūlant įsigyti jas iš geriausių žuvininkystės ūkių ar šios veiklos puoselėjimu užsiimančių įmonių(toliau vadinama „Žuvininkystės ūkiai“). Siekdami šio tikslo įgyvendiname toliau nurodytas strategijas.

     ·         Jūs mums rūpite, todėl suteikiame galimybę naudotis mūsų Platforma.

     ·         Suteikiame jums galimybę išsirinkti ir užsisakyti gyvos žuvies įžuvinimui neišeinant iš namų. Čia jūs rasite didžiausią asortimentą įžuvinant tiek įprasta (karosas, karpis, lynas, amūras, eršketas, plačiakaktis, šamas, starkis, ungurys ir t.t.) tiek dar mūsu krašte reta(irklanosis, palija, gintarinis ar tigrinis upėtakis) žuvimi bei platų Žuvininkystės ūkių pasirinkimą.  

     ·         Suteikiame jums galimybę praturtinti savo vandens telkinius naujais gyventojais ir įžuvinti ne tik iš šale jūsų gyvenamosios vietos esančių, bet ir iš nutolusių Žuvininystės ūkių auginama žuvimi.

     ·         Teikiame pagalbą ir konsultuojame Klientus iškilus klausimams.

     ·         Išklausome jūsų nuomonę ir tobuliname Platformą, kuri sukurta atsižvelgiant į tai kas naudinga Jums.

     ·         Atsižvelgiame į jūsų nuomonę ir rodome necenzūruotus Pirkėjų (įsigijusių mailių įžuvinimui) atsiliepimus.

     ·         Užtikriname informatyvią, vartotojams naudingą svetainę, kurioje pateikiamos geriausios kainos.

2. Taisyklės ir sąlygas

Šios taisyklės ir sąlygos periodiškai gali būti atnaujinamos. Jos tiesiogiai ir netiesiogiai (per platintojus) galioja visoms mūsų paslaugoms, kuriomis galite naudotis internetu, bet kokiu mobiliuoju įrenginiu, el. paštu ar telefonu. Atsidarydami, naršydami ir naudodamiesi mūsų internetiniu puslapiu per platformą (toliau vadinama „Platforma“) ir (arba) atlikdami užsakymą, jūs pripažįstate, suprantate ir sutinkate su toliau išdėstytomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo nuostatus).

Šie puslapiai, turinys ir puslapių infrastruktūra, Žuvininkystės ūkių parduodamų žuvų internetu paslaugos (įskaitant mokėjimo paslaugų koordinavimą), teikiamos per šiuos puslapius ir svetainę Mailius.lt, kuri priklauso ir yra valdoma UAB „Trofėjas“ bei yra skirti jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui pagal toliau pateiktas taisykles ir sąlygas. Su Žuvininkystės ūkiais turimiems santykiams taikomos atskiros taisyklės ir sąlygos, kurios apibrėžia komercinius santykius su kiekvienu iš šių Žuvininkystės ūkių. Kiekvienas Žuvininkystės ūkis parduodamas žuvis ar vėžius per Mailius.lt platformą veiklą vykdo profesionaliai, kai savo produktą ir (arba) paslaugą pateikia Mailius.lt platformoje ar ją naudodamas. Atminkite, kad Žuvininkystės ūkis be svetainėje pateikiamų nuostatų ir svarbios informacijos gali turėti, skelbti ir (arba) nurodyti vidaus taisykles(taikomas lankantis Žuvininkystės ūkio teritorijoje) parduodant, atiduodant įsigytą Įžuvinimo medžiagą.

3. Apibrėžimai

„Mailius.lt“, „mus“, „mes“ ar „mūsų“ reiškia UAB Trofėjas, t.y. ribotos atsakomybės įmonę, veikiančią pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir vykdančią veiklą adresu Žalgirio g. 108, Vilnius, Lietuva.

„Įžuvinimo medžiaga“ reiškia gyvą žuvį ar vėžiagyvius(bet kurios vystymosi stadijos). 

Įžuvinimo medžiagos teikėjas“ apibrėžia žuvininkystės ūkį(-ius) ar įmonę(-es), kuri parduoda Įžuvinimo medžiagą(produktą ar prekę) ar(ir) su ja susijusią paslaugą, kurios kartas nuo karto galima įsigyti užsakant Platformoje Mailius.lt.

 „Įžuvinimo paslauga“ reiškia pirkimą internetu, užsakymą, mokėjimą ar įvairių produktų ar(ir) paslaugų užsakymo paslaugą, kurią kartas nuo karto Įžuvinimo medžiagos teikėjų vardu Mailius.lt siūlo savo Platformoje.

„Įžuvinimo užsakymas“ reiškia produkto(pvz.Įžuvinimo medžiaga) ar(ir) paslaugos užsakymą arba rezervavimą ir apmokėjimą.

Mūsų paslaugų apimtis ir pobūdis

Per šią Platformą mes (Mailius.lt) suteikiame interneto platformą, per kurią Įžuvinimo medžiagos teikėjai, vykdydami profesionalią verslo veiklą, gali reklamuoti, skelbti, parduoti ir / arba pasiūlyti savo produktus ir paslaugas, o Platformos lankytojai gali ieškoti, palyginti, išsirinkti, įsigyti, rezervuoti, užsakyti ir apmokėti. Naudodamiesi Įžuvinimo paslauga (pvz., atlikdami Įžuvinimo užsakymą naudojantis Įžuvinimo paslauga), sudarote tiesioginę (teisiškai susaistančią) sutartį su Įžuvinimo medžiagos teikėju, kurio paslaugas užsakėte ar kurio produktą įsigijote. Nuo to momento, kai atliekamas Įžuvinimo užsakymas, mes veikiame tik kaip tarpininkas tarp jūsų ir Įžuvinimo medžiagos teikėjo – persiunčiame jūsų užsakymo informaciją konkrečiam Įžuvinimo medžiagos teikėjui (-ams), o jums – užsakymo patvirtinimo laišką Įžuvinimo paslaugų teikėjo vardu. Mailius.lt ne(per)parduoda ir nesiūlo jokios Įžuvinimo medžiagos ar su jos pristatymu susijusių paslaugų.

Teikdami Įžuvinimo paslaugas, pateikiame informaciją, kurią gauname iš Įžuvinimo medžiagos teikėjo. Tuo tikslu Įžuvinimo medžiagos teikėjai, kurie skelbia ir reklamuoja savo produktus ar paslaugas mūsų Platformoje, turi priėjimą prie mūsų sistemų pasitelkdami Prisijungimo paskyrą, kuria naudodamiesi yra įsipareigoję atnaujinti kainas, kiekius, aprašymus ir kitą mūsų Platformoje pateikiamą informaciją. Nors mes skiriame dėmesio ir rūpinamės Įžuvinimo medžiagos teikėjo veikos veiksmingumu, netikriname ir negalime garantuoti, kad visa informacija yra tiksli, išsami ir teisinga. Taip pat negalime būti atsakingi už jokias klaidas (įskaitant akivaizdžias ir rašybos klaidas), jokius sutrikimus, netikslios, klaidingos ar neteisingos informacijos ar informacijos nepateikimo. Kiekvienas Įžuvinimo medžiagos teikėjas visuomet lieka pats atsakingas už Platformoje pateikiamos (aprašymo) informacijos (įskaitant kainas, kiekius ir aprašymą) tikslumą, išsamumą ir teisingumą. Mūsų Platforma pati nesiūlo ir neturėtų būti suprantama kaip rekomenduojanti ar palanki konkretiems, per ją pasiekiamiems, bet kokių Įžuvinimo medžiagos teikėjų produktams ar paslaugoms ir jų kokybei, paslaugų lygiui, kvalifikavimui ar vertinimui, nebent tai aiškiai nurodyta kitaip.

Mūsų Įžuvinimo paslauga skirta asmeniniam ir ne komerciniam naudojimui. Todėl negalite perparduoti, įkelti į nuorodas, naudoti, kopijuoti, stebėti (pvz. naudodami „scrape“ ar „spider“ sistemas), atvaizduoti, parsisiųsti ar atkurti bet kokio turinio, informacijos, programinės įrangos, produktų ar paslaugų mūsų svetainėje komerciniais ar konkurenciniais tikslais.

       4.  Privatumas ir slapukai

Mailius.lt gerbia jūsų privatumą. Jei norite sužinoti daugiau, tai prašome peržiūrėti mūsų privatumo ir slapukų nuostatus šiuo adresu: http://mailius.lt/privacy_and_cookies.php  .

5. Nemokama klientams

Mūsų paslauga yra nemokama. Mes neimsime jokio mokesčio už su Įžuvinimu susijusia paslauga ir nepridėsime jokio papildomo (užsakymo) mokesčio prie kainos. Įžuvinimo medžiagos teikėjui mokėsite atitinkamą sumą, nurodytą Įžuvinimo užsakyme.

Įžuvinimo medžiagos teikėjai Mailius.lt moka komisinius (nedidelį procentinį mokestį nuo produkto kainos) vartotojui pasinaudojus Įžuvinimo medžiagos teikėjo paslauga ar produktu.  

Platformoje bus pasiekiami tik tie Įžuvinimo medžiagos teikėjai, kurie palaiko komercinius santykius su Mailius.lt (sudarę sutartį). Mailius.lt nėra atvira platforma (priešingai nei „Amazon“ ar „eBay“), kurioje vartotojai gali pateikti savo produktus. Mailius.lt draudžia neprofesionalioms šalims siūlyti ar parduoti savo produktus Mailius.lt platformoje ar ją naudojant.

6.  Mokėjimo kortelė arba banko pavedimas

Įžuvinimo medžiagos teikėjai siūlo negrąžinamo apmokėjimo užsakymus, pagal kuriuos tiesiogiai mokate Įžuvinimo medžiagos teikėjui užsakymo metu saugiu internetiniu mokėjimu (kurį siūlo ir palaiko jūsų bankas). Mokėjimas yra saugiai apdorojamas per trečiųjų šalių tarpininkus ir mokėjimas atliekamas tiesiogiai iš jūsų kredito / debeto kortelės ar banko sąskaitos Įžuvinimo medžiagos teikėjui.

Mailius.lt nebus laikomas atsakingas dėl bet kokio Įžuvinimo medžiagos teikėjo nuskaičiavimo ir iš jo nebus reikalaujama grąžinti jokios sumos už tinkamą ar autorizuotą pinigų nuskaitymą nuo jūsų banko sąskaitos, kredito ar debeto kortelės.

7.  Išankstinis apmokėjimas, atšaukimas, vėlavimas atsiimti ir svarbi informacija

Užsakydami prekę ar(ir) paslaugą iš Įžuvinimo medžiagos teikėjo sutinkate su galiojančiomis Įžuvinimo medžiagos teikėjo atšaukimo bei atsisakymo taisyklėmis. Įžuvinimo užsakymo ir su juo susijusių paslaugų atšaukimo ir(ar) atsisakymo taisyklės pateikiamos užsakymo metu. Atkreipkite dėmesį, kad užsakant yra apibrėžti terminai iki kada galima atšaukti, grąžinti ar keisti. Prieš atlikdami užsakymą įdėmiai perskaitykite informaciją ir susipažinkite su šiomis sąlygomis. Atidžiai perskaitykite svarbią informaciją ir užsakymo patvirtinimą, kuriame galite rasti papildomų nuostatų, taikomų Įžuvinimo medžiagos teikėjo (pvz., dėl pristatymo ar atsiėmimo laiko).

Jei vėluojate atsiimti Įžuvinimo užsakymą, būtinai kuo greičiau susisiekite su Įžuvinimo medžiagos teikėju ir praneškite, kada galima tikėtis jūsų atvykimo, kad išvengtumėte užsakymo atšaukimo už neatvykimą ir Įžuvinimo medžiagos laiku neatsiėmimą. Mūsų klientų aptarnavimo skyrius gali padėti informuoti Įžuvinimo medžiagos teikėją. Mailius.lt neprisiima atsakomybės už pavėluoto atsiėmimo pasekmes ar Įžuvinimo medžiagos teikėjo taikomas užsakymo atšaukimo sąlygas.

8.  Korespondencija ir komunikacija

Atlikdami Įžuvinimo užsakymą jūs sutinkate gauti el. laišką, kurį galime atsiųsti ir suteikti informacijos susijusios su jūsų Įžuvinimo užsakymu (taip pat ir jus galinčius sudominti trečiųjų šalių pasiūlymus) ir el. laišką po prekės atsiėmimo ar gavimo, kviečiantį įvertinti Įžuvinimo medžiagos teikėją ir Įžuvinimo paslaugą.

Mailius.lt neprisiima jokios atsakomybės už bet kurio Įžuvinimo medžiagos teikėjo komunikaciją.

Norėdami tinkamai užbaigti ir užsitikrinti Įžuvinimo užsakymą turite naudoti teisingą el. pašto adresą. Neatsakome už bet kokius netinkamus ar su klaidomis parašytus el. pašto adresus arba netikslius ar neteisingus (mobiliuosius) telefono numerius arba netikslius ar neteisingus Įžuvinimo medžiagos pristatymo adresus ar mokėjimo kortelės numerius.

Bet kokie Mailius.lt ar Įžuvinimo paslaugoms skirti skundai turi būti pateikti nedelsiant ir ne vėliau nei per 15 dienų po numatyto produkto ar paslaugos naudojimo (pvz., atsiėmimo, pristatymo datos). Bet kokie skundai, pateikti pasibaigus 15 dienų laikotarpiui, gali būti atmesti, o ieškovas neteks teisės gauti bet kokią (žalos ar išlaidų) kompensaciją.

Atsižvelgiant į nuolatinius atnaujinimus ir kainų bei prieinamumo keitimą, skatintume išsaugoti užsakymo metu matomas momentines ekrano kopijas, kurios (prireikus) paremtų jūsų poziciją.

Vartotojams dėl turimų skundų pirmiausia siūlome susisiekti su Mailius.lt komanda. Jeigu skundas nėra išsprendžiamas, skundą galite pateikti per Europos Komisijos ginčų nagrinėjimo internetu platformą ODR: http://ec.europa.eu/odr.

9.  Reitingavimas, įvertinimas ir Pirkėjų atsiliepimai

Pagal Platformos nustatymus mūsų pateikiamas Įžuvinimo medžiagos teikėjų reitingavimas yra „Mailius.lt rekomenduoja“ (ar panaši formuluotė), tai yra Standartinis reitingavimas. Atkreipkite dėmesį, kad Standartinis reitingavimas sukuriamas naudojant keletos kriterijų, pavyzdžiui: įžuvinimo medžiagos kokybė, aptarnavimas, pristatymo paslaugos įvertinimas.

Tik per Mailius.lt Platformą apsipirkusius klientus Mailius.lt pakvies pateikti atsiliepimą apie patirtį bendraujant su atitinkamu Įžuvinimo medžiagos teikėju ir balais įvertinti tam tikrus prekės ar(ir) paslaugos aspektus. Užpildyta klientų atsiliepimų forma gali būti įkelta atitinkamo Įžuvinimo medžiagos teikėjo puslapyje mūsų Platformoje, siekiant supažindinti (būsimus) klientus su jūsų nuomone apie Įžuvinimo medžiagos teikėjo teikiamas prekes ar(ir) susijusias paslaugas ir visiškai ar iš dalies Mailius.lt nuožiūra naudojama (pvz., rinkodarai, pardavimams skatinti ar mūsų paslaugoms gerinti) ir įkeliama mūsų Platformoje ar kituose socialinės medijos kanaluose: naujienlaiškiuose, reklamose, programose ir kituose Mailius.lt priklausančiuose, naudojamuose ar valdomuose kanaluose. Siekiant rodyti ir išlaikyti naujausius (ir dėl to aktualiausius) atsiliepimus, atsiliepimai gali būti pateikti per ribotą laiką (15 dienų) po Įžuvinimo medžiagos atsiėmimo ar gavimo ir kiekvienas atsiliepimas bus matomas ribotą laiką (24 mėnesius) po paskelbimo. Standartinis atsiliepimų reitingavimo būdas yra pagal pateikimo datą. Mailius.lt suteikia galimybę Įžuvinimo medžiagos teikėjui atsakyti į atsiliepimą. Mes turime teisę koreguoti, atmesti ar pašalinti atsiliepimus savo nuožiūra, jei jie pažeidžia mūsų atsiliepimų taisykles. Klientų atsiliepimų forma laikoma apklausa ir yra nesusijusi su jokiais (komerciniais) pasiūlymais, kvietimais ar kitokiais raginimais. Mailius.lt įsipareigoja dėti visas pastangas ir stebėti bei pašalinti atsiliepimus, kuriuose yra nepadorios informacijos, minima konkretaus asmens pavardė arba informacija nesusijusi su apsipirkimu.

Mailius.lt nepriims atsiliepimų, kuriuose:

Mailius.lt ir Įžuvinimo medžiagos teikėjas turi teisę nutraukti santykius dėl bet kokios priežasties, tinkamai laikantis atitinkamo pranešimo termino, kaip susitarta tarp šalių.

10.            Atsakomybės apribojimas

Pagal mūsų taisykles ir sąlygas ir kiek leidžia įstatymai, mes būsime atsakingi tik už tiesioginę žalą ar nuostolius, kuriuos patirtumėte dėl mūsų su paslaugomis susijusių įsipareigojimų nesilaikymo. Kompensuotina nuostolių suma apribojama jūsų užsakymo suma, nurodyta Įžuvinimo užsakymo patvirtinimo el. laiške (vieno ar keleto susijusių įvykių atveju).

Mailius.lt nėra atsakinga (ir neprisiima jokių įsipareigojimų) už Įžuvinimo medžiagos kokybę, tinkamumą, atitikimą, jos pristatymą ir neatstovauja, nesuteikia jokių su tuo susijusių garantijų ir sąlygų. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad atitinkamas Įžuvinimo medžiagos teikėjas yra atsakingas ir prisiima visą su Įžuvinimo medžiagą susijusią atsakomybę ir įsipareigojimus. Mailius.lt nėra Įžuvinimo medžiagos perpardavėjas ar pardavėjas. Su Įžuvinimo medžiagos susijusius skundus ir reikalavimus turi spręsti Įžuvinimo medžiagos teikėjas. Mailius.lt nėra atsakinga už tokius skundus, reikalavimus ir (produkto) atsakomybes ir nepripažįsta jokių su tuo susijusių įsipareigojimų.

11.            Intelektinės nuosavybės teisės

Jei nenurodyta kitaip, programinė įranga, reikalinga mūsų paslaugoms, prieinama arba naudojama mūsų Platformoje ir intelektualinės nuosavybės teisės (įskaitant autorines teises) į Platformos turinį ir informaciją priklauso Mailius.lt(UAB „Trofėjas“) ir jos Įžuvinimo medžiagos teikėjams.

Mailius.lt išskirtine nuosavybės teise priklauso visos teisės, pavadinimai ir intelektinės nuosavybės teisės Platformoje, kurioje paslauga yra teikiama ir prieinama (įskaitant Pirkėjų atsiliepimus).

12.            Taikoma teisė, jurisdikcija ir ginčų sprendimas

Šios sąlygos ir mūsų paslaugų teikimas reglamentuojami ir aiškinami pagal Lietuvos įstatymus. Visi ginčai, kylantys iš šių bendrųjų sąlygų ir mūsų paslaugų, pateikiami tik kompetentingiems teismams Vilniuje, Lietuvoje. Vartotojams (Europos ekonominėje erdvėje) patariame iš pradžių susisiekti su mūsų Mailius.lt komanda ir pateikti jiems savo skundus. Jei tai neišsprendžia situacijos, savo skundą galite pateikti per Europos Komisijos ODR platformą. Šią internetinę ginčų sprendimo platformą rasite čia: http://ec.europa.eu/odr.

Originali lietuviška šių sąlygų ir taisyklių versija gali būti išversta į kitas kalbas. Išverstas tekstas yra tik paslauga svetainės lankytojams, o ne profesionalus vertimas, jūs negalite juo remtis, gindami savo teises. Jei kiltų nesutarimų dėl šių taisyklių ir sąlygų turinio ar jo interpretavimo, arba neatitikimų tarp vertimo į bet kurią kalbą ir lietuviškos versijos, lietuviška versija bus laikoma galiojančia, neginčijama ir galutine.  

Jei bet kuri šių taisyklių ir sąlygų dalis yra ar tampa neteisinga, negaliojančia ar neįgyvendinama, likusios lieka galioti ir turite jų laikytis. Tokiu atveju neteisinga dalis lieka maksimaliai galioti tiek, kiek leidžia šiai sričiai taikomi įstatymai.

13.            Apie Mailius.lt

Įžuvinimo medžiagos prekybos platformą Mailius.lt valdo UAB „Trofėjas“, įkurta pagal Lietuvos įstatymus. Jos biuro adresas yra Žalgirio g. 108, LT09300, Vilnius, Lietuva. Įmonės kodas: 302486632.