Žemiau rasite žuvų/mailiaus atsiėmimo ar pristatymo galimus variantus. 

1. Įsigytą gyvą žuvį Pirkėjas atsiims pats nuvykęs į žuvininkystės ūkį.
PVZ.:

·        Klientas balandžio 3d. įsigyja žuvį įžuvinimui ir tokiu būdu rezervavo norimas įsigyti žuvis. Jis atvykęs į žuvininkystės ūkį jas ir atsiims. Tokiu atveju, klientas bus ramus, kad jis jau įsigijo žuvį, kad jo rezervuotas kiekis nebus parduotas kitiems.

·        Klientas sausio 15d. įsigyja žuvį įžuvinimui ir tokiu būdu rezervavo norimas įsigyti žuvis balandžio mėnesiui(būsimam įžuvinimo sezonui). Jis atvykęs į žuvininkystės ūkį balandžio mėnesį jas ir atsiims. Tokiu atveju, klientas yra ramus, kad jis gaus tokios žuvies, kurios jam reikės pavasariui/vasarai/rudeniui/žiemai atėjus. 


Šis gyvos žuvies atsiėmimo būdas labai aktualus, kai žuvininkystės ūkis paskelbia spec. kainą tam tikros rūšies žuviai, pvz. karpių mailius 2EUR/kg. Tokiu būdu, klientas gali nupirkti ir rezervuoti parduodamas žuvis, kol jos dar neišpirktos. 
Toks mailiaus atsiėmimo būdas aktualus Pirkėjams, kurie turi savo transportą ir įrangą žuvies gabenimui. 

2. Įsigytą žuvį žuvininkystės ūkis pristatys į jūsų pasirinktą miestą(vietovę). 
PVZ.: Žuvininkystės ūkis pristato įsigytą mailių įžuvinimui į Kauną, 2020.04.04, 10:00-10:30, adresu: Briedžio tak .6B, Kaunas, 49106 (Circle K degalinė). Pristatymo kaina - 0EUR. Tokiu atveju, žuvininkystės ūkis gali pasiūlyti nemokamą pristatymą arba minimalų pristatymo įkainį. Labiau aktualu perkant mažesnius įžuvinimo medžiagos kiekius. 
Kiekvienas žuvininkystės ūkis šį įkainį nusistato atskirai.

3. Įsigytą žuvį žuvininkystės ūkis pristatys jūsų norimu adresu.
Skaičiuojamas atstumas nuo žuvininkystės ūkio iki į jūsų profilio anketoje nurodyto adreso. Pristatymo įkainis apskaičiuojamas pagal minimalų pristatymo ir kilometro įkainį. 
PVZ.: Klientas nutolęs nuo žuvininkystės ūkio per 50km. Minimalus pristatymo įkainis 10EUR + 0,3EUR/km. Bendra pristatymo suma: 10 + 0,3*50=25EUR 
Minimalų pristatymo įkainį ir kilometro kainą kiekvienas žuvininkystės ūkis nusistato atskirai.

4. Įsigytą žuvį žuvininkystės ūkis pristatys jūsų norimu adresu, atsižvelgdamas į jūsų krepšelio sumą.
Skaičiuojamas atstumas nuo žuvininkystės ūkio iki į jūsų profilio anketoje nurodyto adreso. Įkainis apskaičiuojamas pagal perkamo krepšelio dydį(t.y. sumą eurais).
PVZ.: Žuvininkystės ūkis siūlo nemokamą pristatymą:
* iki 30 km, kai krepšelio dydis 300EUR ir daugiau arba
* iki 60km, kai krepšelio dydis 600EUR ir daugiau arba 
* iki 90km, kai krepšelio dydis 900EUR ir daugiau ir t.t. 
* pasiūlymas teikiamas pagal krepšelio dydį iki tol kol pateikiamas nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą, čia pristatymo paslauga neteikiama). 
Klientas pirko mailiaus įžuvinimui už 300EUR ir daugiau. Jis nutolęs nuo žuvininkystės ūkio per 50km. Kilometro įkainis 0,5EUR/km. Bendras atstumas 50km. Atstumas vežamas nemokaimai - 30km, likęs 20km skaičiuojamas pagal kilometro įkainį. 
Bendra pristatymo suma: 0,5*20=10EUR   
Krepšelio dydį, jo žingsnius bei kilometro kainą kiekvienas žuvininkystės ūkis nusistato atskirai.

Pristatymo paslauga į Neringą NETEIKIAMA.

Įžuvinimas susideda iš kelių proceso etapų. Vienas iš jų yra gyvo mailiaus transportavimas. Tai ypač svarbu, nuo to priklausys įsigytos žuvies adaptacija jūsų ežere, tvenkinyje ar prūde/kūdroje. 

Mailius.lt komanda