Žemaitijos žuvis UAB (Telšių r.)

Žemaitijos žuvis UAB (Telšių r.)

Pusiaukelėje Telšiai-Seda, prie Sruojos upės, šalia Pasruojės kaimo, įsikūręs UAB Žemaitijos žuvis pilnasistemis žuvininkystės ūkis. Bendrovė užsiima žuvų veisimu bei jų auginimu jau 30 metų. Gyvas žuvis realizuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Miškų apsuptyje, stūkso visa gausybė tvenkinių, kurių plotas siekia 400 ha. Kad aprūpinti tvenkinius vandeniu, naudojamas Sruojos upės vanduo.

zemaitijos-zuvis-3.jpg

Didžiulė teritorija pamėgta paukščių, ten gyvena ištisos jų kolonijos, viena jų kormoranai. Ten prieglobstį randa net į Lietuvos Raudonąją knygą įrašyti paukščiai. Peri tokie gražūs paukščiai, kaip jūrinis erelis, juodasis gandras, net erelis žuvininkas. Pastebimos ir šaukčiasnapės antys, vapsvaėdžiai ir kiti paukščiai.

karpiu_auginimas.png

Vandens telkinių įveisimui galite įsigyti veidrodinių ir žvynuotų karpių, baltųjų amūrų, margųjų plačiakakčių bei lydekų.

Ūkis užsiima ne tik žuvų veisimu ir auginimu, bet ir versline, komercinė mėgėjiška žvejyba. Pasruojės tvenkinys yra pamėgtas žvejų mėgėjų, jo plotas beveik 33 ha, kranto linija 5 km, vidutinis gylis 1,5 m., o didžiausias 4 m. Žvejai turės galimybę sugauti lydekų, sterkų, ešerių, šamų, karpių, lynų, karšių, karosų, amūrų bei kitų žuvų.

prekiniai%20karpiai.png

Šio žuvininkystės ūkio žuvimis nuolat įžuvinami nuosavi vandens telkiniai ar valstybiniai ežerai. Valstybinių tvenkinių įžuvinimui ūkis išduoda deklaraciją dėl žuvų ligų, veterinarinį patvirtinimą, sąskaitą-faktūrą bei važtaraštį. Įžuvinimo medžiaga ūkis pagrinde prekiauja pavasarį(balandžio bei gegužės mėn.) bei rudenį(spalio bei lapkričio mėnesiais).

Tel. Nr. +370 65767784    (Feliksas)

Adresas: Gedrimai, Telšių r. 

Nuorodą Google Maps žemėlapyje rasite paspaudę čia.

Žuvininkystės ūkio žuvis įžuvinimui, adresą, kontaktinį telefoną bei kitą aktualią informaciją rasite kiekviename, žemiau esančiame, šio ūkio parduodamų žuvų skelbime.

PAVASARINIS ĮŽUVINIMAS BAIGTAS, PREKYBA BUS ANTNAUJINTA RUGSĖJO MĖNESĮ!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau