Karpis UAB (Kazlų Rūdos r.)

Karpis UAB (Kazlų Rūdos r.)

karpis uab

Karpis UAB – žuvininkystės ūkis skaičiuojantis jau virš 20 veiklos metų. Įsikūręs nedideliame, tankiais miškais apsuptoje Kazlų Rudos savivaldybėje, esančiame Bebruliškės kaime. Šis kaimas, sovietų okupacijos  metais, buvo pagrindinė žuvininkystės ūkio centrinė gyvenvietė.  Įmonės komerciniai tvenkiniai telkšo 7 km nuo Kazlų Rudos, o jų plotas siekia beveik 500 ha. Prie ūkio teka Pilvės ir Vabalknšnės upėliai – jų vanduo ir naudojamas tvenkinių papildymui.

izuvinimo zemelapis Lydeku mailius karpiai izuvinimui
lynukas izuvinimui

Pramonines žuvininkystės ūkis daugiausia dėmesio skiria prekinių veidrodinių karpių auginimui, tūri pasiūlyti ir tokios žuvies kaip lynai, lydekos, karosai, ešeriai. Kaip ir kiti ūkiai, prekybą pradės sušilus orams, tad savo klientams galės pasiūlyti įvairaus amžiaus ir dydžio žuvies. Ūkyje dirbantys specialistai patars įveisimo klausimais, įsigyjant didesnį kiekį – pasiūlys transportavimą specialiu transportu. Esant poreikiui, paruoš dokumentus reikalingus įžuvinant nuomojamus valstybinius vandens telkinius.

motininis karpis reproduktorius

Bendrovė organizuoja ir mėgėjišką komercinę žvejybą. Šį hobį turintiems žmonėms, žvejyba tokiuose tvenkiniuose patinka, nes dažnai ji būna daug įdomesnė, nei natūraliuose vandens telkiniuose. Vien dėl to, kad tikimybė pagauti žuvį yra daug didesnė ir nesvarbu tu profesionalas ar tik mėgėjas. Ūkiui priklausantys Pilvės – Vabalkšnio tvenkiniai yra dideli, jų plotai 16 ha ir 29 ha. Juose galima pagauti karpių, lynų, karosų, lydekų ir ešerių. 

Tel. Nr. +370 65776285   (Gustas)

Adresas: Pušyno g., 26, Bebruliškės k., Kazlų Rūdos sav.

Nuorodą Google Maps žemėlapyje rasite paspaudę čia.

Žuvininkystės ūkio žuvis įžuvinimui, adresą, kontaktinį telefoną bei kitą aktualią informaciją rasite kiekviename, žemiau esančiame, šio ūkio parduodamų žuvų skelbime.

PAVASARINIS ĮŽUVINIMAS BAIGTAS, PREKYBA BUS ANTNAUJINTA RUGSĖJO MĖNESĮ!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau