Šventjonis UAB (Šiaulių r.)

Šventjonis UAB (Šiaulių r.)

%C5%A0ventjonis%20uab.jpg

UAB Šventjonis, tai 30 metų žuvų auginimo ir veisimo patirtį turintis žuvininkystės ūkis. Įmonės tvenkiniai sudaro apie 440 ha, o įžuvintas plotas - 406 ha. Bendrovė įsikūrusi 1993 m. Kurtuvėnuose, Šiaulių r., jos teritoriją apima nemažą Kurtuvėnų regioninio parko dalį. Šaltiniai teigia, kad 16 amžiuje, patys pirmieji keturi tvenkiniai buvo iškasti rankomis. Vietovė iš ties įspūdinga, nes tvenkiniai telkšo pačiame parko centre, todėl privilioja daugybe gyvūnų ir paukščių. Žmonės gali pajusti gamtos grožį ir harmoniją, pamatyti jūrinį erelį, juodąjį gandrą ar ūdrų šeimyną. Nuostabaus grožio gamta, žuvų gausa vilioja žvejus, todėl įmonės veiklų sąraše - komercinė mėgėjiška žvejybą.

Amuru%20narsinimas.jpg eseriu%20mailius%20izuvinimui.png lydeka%20izuvinimui%20sventjonis.png

UAB Šventjonis – Lietuvoje seniausiuose karpiniuose tvenkiniuose augina ir veisia ekologiškus karpius ir kitų rūšių žuvis. Užsiima tiek mažmenine, tiek didmenine gyvos žuvies prekyba. Per metus užaugina iki 150 tonų prekinės žuvies. Žuvininkystės ūkio tvenkiniai, o jų yra net 62, aprūpinami Šventjonio ir Raudos upelių, Bijotės ežero bei Ventos-Dubysos kanalo vandenių. Vandens telkinių įveisimui galite įsigyti įvairiaamžių karpių, amūrų , karosų, taip pat plėšrios žuvies - lydekų ir ešerių.

Karpiu%20nerstas.png

Žuvų augintojas karpius naršina senuoju - natūraliuoju būdu. Naršinimo metu karpio patelė, su dviem patinėliais, paleidžiama į seklų bei augmenijos pilną prūdelį. Šiame prūdelyje karpiai išneršia ir po savaitės karpio lervutės išgaudomos ir pernešamos į mailių auginimui skirtus tvenkinius.  

Šios bendrovės darbuotojai žino ką reiškia sunkus darbas ir atsakomybė. Pandemijos metu norėdami padėkoti ir įvertinti medikų darbą, Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams padovanojo net 500 kg karpių.

Žuvininkystės ūkis parduoda žuvis įžuvinimui 2 kartus per metus, t.y. per pavasarinį įžuvinimo sezoną ir rudeninį. Pavasarinis įžuvinimo sezonas prasideda ledui nutirpus ir žuvis atgaudžius, dažniausiai tai būna balandžio bei gegužės mėnesiais. Rudeninis sezono laikotarpis trunka spalio bei lapkričio mėnesiais. Kiekvienas vandens telkinio savininkas turėtu žinoti, kad sezono laikotarpiu galima įsigyti kokybiškiausio, sveikiausio bei pigiausio mailiaus įžuvinimui. Nepramiegokite! :)

Tel. Nr. +370 65767808  (Arvydas)

Adresas: Kurtuvėnų k., Šiaulių r.

Nuorodą Google Maps žemėlapyje rasite paspaudę čia.

Žuvininkystės ūkio žuvis įžuvinimui, adresą, kontaktinį telefoną bei kitą aktualią informaciją rasite kiekviename, žemiau esančiame, šio ūkio parduodamų žuvų skelbime.

PAVASARINIS ĮŽUVINIMAS BAIGTAS, PREKYBA BUS ANTNAUJINTA RUGSĖJO MĖNESĮ!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau