Akvilegija UAB (Vilniaus r.)

Akvilegija UAB (Vilniaus r.)

Akvilegija

UAB Akvilegija savo veiklą pradėjo 1994 metais, privatizavus Margių valstybinį žuvininkystės ūkį. Įmonė valdo 681,8ha vandens plotą, kuriame įrengta 60 tvenkinių. Žuvų auginimo ūkis naudoja Vilnios (Vilnelės) ir Bezdonės upelio vandenį. Įmonės veikla – žuvų veisimas, auginimas, įžuvinimas, gyvų žuvų pristatymas, mėgėjiška žvejyba, žuvininkystės įrangos nuoma ir poilsio paslaugos.

Ūkis dirbtiniu būdu, kiekvieną pavasarį, naršina lydekas bei karpius. Taip pat dalį karpių naršina ir natūraliuoju būdu, paleidžiant juos į tam skirtus, seklius bei pilnus augmenijos tvenkinukus. Juose karpiai išneršia patys, o jų lervutės išgaudomos ir pernešamos į didesnius tvenkinius. Apie lervučių prigijimą naujame tvenkinyje ir daug kitos naudingos informacijos apie įžuvinimą lervutėmis rasite paspaudę čia.

amurai.jpg karpiai.jpg Plačiakaktis.jpg

Žuvininkystės ūkis pavasarį ir rudenį parduoda žuvis kūdrų, prūdų, tvenkiniu bei ežerų įžuvinimui. Valstybinių vandens telkinių įžuvinimui reikalinga deklaracija dėl žuvų ligų, kurią įmonė išduoda kiekvienam klientui.

Ersketas

Galima įsigyti šias žuvis įžuvinimui: veidrodinius karpius, baltuosius amūrus, marguosius plačiakakčius, lydekas, šamus, sibirinius eršketus, lynus. Šis žuvininkystės ūkis – ekologinis, žuvims naudoja ekologiškus pašarus, augina sveikas ir kokybiškas žuvis.

šamas

UAB Akvilegija daug dėmesio skiria konsultacinei veiklai ir su įžuvinimu susijusioms paslaugoms. Įmonės klientams, įsigijusiems žuvų mailiaus, teikiamos nemokamos konsultacijos įžuvinimo, vandens paruošimo ir priežiūros klausimais.

Žuvininkystės ūkis siūlo ir komercinės žvejybos paslaugas. Mėgėjiškos žvejybos tvenkinyje galima pagauti: veidrodinius karpius, baltuosius amūrus, marguosius plačiakakčius, lynus, šamus, karosus, lydekas, ešerius.

Ši žuvų auginimo įmonė įsikūrusi netoli Vilniaus, todėl šviežią žuvį kasdien pristato į Lietuvos sostinės prekybos tinklus bei maitinimo įstaigas. Taip pat, dalį produkcijos eksportuoja į Latviją, Lenkiją bei kitas Europos šalis.

Tel. Nr. +370 65767790   (Asta)

Adresas: Žaliašilio g. 70, Kalvelių km., Kalvelių sen., Vilniaus r.

Nuorodą Google Maps žemėlapyje rasite paspaudę čia.

Žuvininkystės ūkio žuvis įžuvinimui, adresą, kontaktinį telefoną bei kitą aktualią informaciją rasite kiekviename, žemiau esančiame, šio ūkio parduodamų žuvų skelbime.

PAVASARINIS ĮŽUVINIMAS BAIGTAS, PREKYBA BUS ANTNAUJINTA RUGSĖJO MĖNESĮ!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Svetainė naudoja slapukus: sužinoti daugiau